» » Spotkanie autorskie z Magdaleną Piotrowską. autorką książki pt. "Jesteś moim niebem".

Dodatkowe opcje przeglądania

Polecamy

Bestsellery

1234

Spotkanie autorskie z Magdaleną Piotrowską. autorką książki pt. "Jesteś moim niebem".

Data dodania: 01-07-2017

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Magdaleną Piotrowską - autorką książki pt. "Jesteś moim niebem".
---
Spotkanie odbędzie się 1 lipca br. o godz. 15:00 na Scenie Literackiej Książnica Polska w Olsztynie - pl. Jana Pawła II 2/3 - Centrum Książki (1 piętro) vis a vis ratusza.
___
Przejmująca, niezwykle intymna opowieść o rozczarowaniu, bólu, strachu, rozpaczy i tęsknocie. Zapis najgłębszych uczuć i najtrudniejszych emocji, z którymi zmaga się córka po przedwczesnej i nagłej utracie matki.
Nowotwór płuc, wyrok śmierci z ust sędziego w lekarskim kitlu i błyskawiczna egzekucja wyroku to dramatyczne zdarzenia, które wstrząsają całym światem bohaterki tej historii, poddają w wątpliwość wszystko, w co wierzyła i co dawało jej poczucie bezpieczeństwa.
Powieść daje świadectwo wielkiego gniewu, niezrozumienia, przerażającej bezradności i dogłębnej niezgody na to, co nieodwracalne, ostateczne. Jesteś moim niebem jest także dramatyczną wędrówką po najciemniejszych zakamarkach ludzkiej duszy. Książka stawia wiele trudnych pytań o sprawy najistotniejsze, ale nie pozostawia czytelnika bez odpowiedzi. To obraz najdzikszej burzy, czarnej nawałnicy, która narusza wszystko, przeraża i obezwładnia, by wreszcie zakończyć się nowym ładem i tęczą.

WSTĘP BEZPŁATNY.

Przejdź do strony głównej