Schowek0
Twój schowek jest pusty
Koszyk0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Nasze Księgarnie

Nasze Księgarnie


 

Bartoszyce - księgarnia Wena

pl. Konstytucji 3 Maja 8
11-200 Bartoszyce
wena@ksiaznica.pl
tel. +48 512 349 456

Biskupiec - księgarnia Kropka

Floriańska 2
11-300 Biskupiec
kropka@ksiaznica.pl
tel. +48 506 689 854

Braniewo - księgarnia Warmińska

ul. Kościuszki 12
14-500 Braniewo
warminska@ksiaznica.pl
tel. +48 512 952 373

Działdowo - księgarnia ABC

Mickiewicza 27
13-200 Działdowo
abc@ksiaznica.pl
tel. +48 506 689 788

Ełk - księgarnia Mentor

PH Tu i teraz, Mickiewicza 19
19-300 Ełk
mentor@ksiaznica.pl
tel. +48 506 689 801

Ełk - księgarnia Rodzinna

Wojska Polskiego 22
19-300 Ełk
rodzinna@ksiaznica.pl
tel. +48 570 526 002

Gdynia - księgarnia Portowa

10 lutego 11 (Galeria Batory)
81-366 Gdynia
portowa@ksiaznica.pl
tel. +48 512 952 159

Gdynia - księgarnia Róża Wiatrów

Starowiejska 35
81-363 Gdynia
rozawiatrow@ksiaznica.pl
tel. +48 58 620 0187

Giżycko - księgarnia Odeon

ul. Warszawska 2
11-500 Giżycko
odeon@ksiaznica.pl
tel. +48 604 493 784

Iława - księgarnia Metis

Niepodległości 2
14-200 Iława
metis@ksiaznica.pl
tel. +48 512 349 445

Inowrocław - księgarnia Literka

Królowej Jadwigi 16
88-110 Inowrocław
literka@ksiaznica.pl
tel. +48 512 952 471

Kętrzyn - księgarnia Verso

Sikorskiego 20/1A
11-400 Kętrzyn
verso@ksiaznica.pl
tel. +48 512 349 389

Korsze - księgarnia Merkuriusz

Mickiewicza 12
11-430 Korsze
merkuriusz@ksiaznica.pl
tel. +48 512 349 208

Kraków - księgarnia Atena

Bora Komorowskiego 41 (Galeria Serenada)
31-416 Kraków
serenada@ksiaznica.pl
tel. +48 505 457 916

Kraków - księgarnia Pod Globusem

Długa 1
Kraków
podglobusem@ksiaznica.pl
tel. +48 512 952 045

Kraśnik Fabryczny - księgarnia Avalon Fabryczny

Niepodległości 31
23-204 Kraśnik Fabryczny
avalonfabryczny@ksiaznica.pl
tel. +48 81 825 5680

Kraśnik Stary - księgarnia Avalon

ul. Tadeusza Kościuszki 2
23-200 Kraśnik Stary
avalonstary@ksiaznica.pl
tel. +48 607 890 490

Lidzbark Warmiński - księgarnia im. I. Krasickiego

Powstańców Warszawy 14
11-100 Lidzbark Warmiński
krasickiego@ksiaznica.pl
tel. +48 512 349 160

Lublin - księgarnia Techniczna

Krakowskie Przedmieście 39
20-076 Lublin
techniczna@ksiaznica.pl
tel. +48 506 689 834

Mińsk Mazowiecki - księgarnia Bajka

Kościuszki 2
05-300 Mińsk Mazowiecki
bajka@ksiaznica.pl
tel. +48 506 689 819

Morąg - księgarnia Wiedza

3 Maja 4
14-300 Morąg
wiedza@ksiaznica.pl
tel. +48 512 348 903

Mrągowo - księgarnia Współczesna

Ratuszowa 4
11-700 Mrągowo
wspolczesna@ksiaznica.pl
tel. +48 512 348 820

Nidzica - księgarnia Errata

Kościelna 4
13-100 Nidzica
errata@ksiaznica.pl
tel. +48 512 348 721

Oborniki - księgarnia Akapit

Piłsudskiego 19
64-600 Oborniki
akapit@ksiaznica.pl
tel. +48 512 951 930

Olecko - księgarnia Hermiona

plac Wolności 23
19-400 Olecko
hermiona@ksiaznica.pl
tel. +48 512 951 838

Olsztyn - księgarnia Centrum Książki

pl. Jana Pawła II 2/3
10-959 Olsztyn
popnaukowa@ksiaznica.pl
tel. +48 512 350 269

Olsztyn - księgarnia Logos

Kołobrzeska 5
10-442 Olsztyn
logos@ksiaznica.pl
tel. +48 601 644 262

Olsztyn - księgarnia Orion

Jagiellońska 33/82
10-273 Olsztyn
orion@ksiaznica.pl
tel. +48 600 888 268

Ostrołęka - księgarnia Jantar

Galeria Bursztynowa ul. Fieldorfa Nila 28
07-410 Ostrołęka
jantar@ksiaznica.pl
tel. +48 506 689 844

Ostróda - księgarnia Impuls

Czarnieckiego 32
14-100 Ostróda
impuls@ksiaznica.pl
tel. +48 512 349 320

Ostróda - księgarnia Lexica

Zamkowa 2
14-100 Ostróda
lexica@ksiaznica.pl
tel. +48 512 348 242

Ostróda - księgarnia Popularna

Czarnieckiego 25
14-100 Ostróda
popularna@ksiaznica.pl
tel. +48 512 348 311

Otwock - księgarnia Fenix

Andriollego 48/50
05-400 Otwock
fenix@ksiaznica.pl
tel. +48 501 709 198

Poznań - księgarnia Jedynka

Marcinkowskiego 21
61-745 Poznań
jedynka@ksiaznica.pl
tel. +48 506 689 808

Przasnysz - księgarnia Pegaz

Rynek 14
06-300 Przasnysz
pegaz@ksiaznica.pl
tel. +48 512 952 170

Radom - księgarnia Sonet

Żeromskiego 27
26-600 Radom
sonet@ksiaznica.pl
tel. +48 500 328 392

Radom - księgarnia Sonet Junior

plac Konstytucji 3 Maja 5
26-600 Radom
sonetjunior@ksiaznica.pl
tel. +48 797 246 103

Siedlce - księgarnia Świt

Piłsudskiego 6
08-110 Siedlce
swit@ksiaznica.pl
tel. +48 506 689 856

Szczecin - księgarnia Zamkowa

Hołdu Pruskiego 8
70-550 Szczecin
zamkowa@ksiaznica.pl
tel. +48 506 689 861

Szczytno - księgarnia Fraszka

Polska 1
12-100 Szczytno
fraszka@ksiaznica.pl
tel. +48 512 348 131

Świdnik - księgarnia Bumerang

Galeria Venus ul. Wyszyńskiego 17
21-040 Świdnik
bumerang@ksiaznica.pl
tel. +48 506 689 814

Tarnów - księgarnia Planeta

CH Zenit ul. Słoneczna 29-33
33-100 Tarnów
planeta@ksiaznica.pl
tel. +48 506 689 863

Tczew - księgarnia Kociewska

Żwirki 25/10
83-100 Tczew
kociewska@ksiaznica.pl
tel. +48 502 952 941

Warszawa - księgarnia Egipska

Egipska 7
03-979 Warszawa
egipska@ksiaznica.pl
tel. +48 512 951 974

Warszawa - księgarnia iPoczytaj

Madalińskiego 4
02-513 Warszawa
ipoczytaj@ksiaznica.pl
tel. +48 512 269 341

Warszawa - księgarnia Leksykon

Nowy Świat 41
00-042 Warszawa
leksykon@ksiaznica.pl
tel. +48 501 709 127

Warszawa - księgarnia Na Świętokrzyskiej

Świętokrzyska 14
00-050 Warszawa
gkt@ksiaznica.pl
tel. +48 506 690 060

Wejherowo - księgarnia Kaszubska

Sobieskiego 258
84-200 Wejherowo
kaszubska@ksiaznica.pl
tel. +48 501 709 214

Wrocław - księgarnia Pod Arkadami

Świdnicka 49
50-028 Wrocław
podarkadami@ksiaznica.pl
tel. +48 506 689 857

Wyszków - księgarnia Abecadło

ul. Sowińskiego 66
07-200 Wyszków
abecadlo@ksiaznica.pl
tel. +48 512 349 927

Zabrze - księgarnia Victoria

Wolności 299
41-800 Zabrze
victoria@ksiaznica.pl
tel. +48 506 689 897

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu