• Szukaj
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Koszyk
  • Punkt odbioru
wyszukiwanie zaawansowane

Wybierz
swój punkt
odbioru
zamówień

Koszyk

0,00 zł

Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Nasze Księgarnie

Nasze Księgarnie

Informacje o księgarni

Wybierz księgarnię na mapce by wyświetlić jej dane lub odszukaj swoją księgarnię na liście poniżej

Lista Księgarń

Centrum Książki

Olsztyn

pl. Jana Pawła II 2/3

Wyświetl lokalizację

Email: popnaukowa@ksiaznica.pl

Telefon: +48 512 350 269

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Wena

Bartoszyce

pl. Konstytucji 3 Maja 8

Wyświetl lokalizację

Email: wena@ksiaznica.pl

Telefon: +48 512 349 456

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

sobota: 9:00 - 14:00

Warmińska

Braniewo

ul. Kościuszki 12

Wyświetl lokalizację

Email: warminska@ksiaznica.pl

Telefon: +48 512 952 373

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

sobota: 9:00 - 13:00

ABC

Działdowo

Mickiewicza 27

Wyświetl lokalizację

Email: abc@ksiaznica.pl

Telefon: +48 506 689 788

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

sobota: 9:00 - 14:00

Mentor

Ełk

PH Tu i teraz, Mickiewicza 19

Wyświetl lokalizację

Email: mentor@ksiaznica.pl

Telefon: +48 506 689 801

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00

sobota: 9:00 - 15:00

Metis

Iława

Niepodległości 2

Wyświetl lokalizację

Email: metis@ksiaznica.pl

Telefon: +48 512 349 445

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 14:00

Literka

Inowrocław

Królowej Jadwigi 16

Wyświetl lokalizację

Email: literka@ksiaznica.pl

Telefon: +48 512 952 471

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

sobota: 9:00 - 13:00

Verso

Kętrzyn

Sikorskiego 20/1A

Wyświetl lokalizację

Email: verso@ksiaznica.pl

Telefon: +48 512 349 389

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 14:00

Merkuriusz

Korsze

Mickiewicza 12

Wyświetl lokalizację

Email: merkuriusz@ksiaznica.pl

Telefon: +48 512 349 208

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

sobota: 9:00 - 13:00

im. I. Krasickiego

Lidzbark Warmiński

Powstańców Warszawy 14

Wyświetl lokalizację

Email: krasickiego@ksiaznica.pl

Telefon: +48 512 349 160

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

sobota: 9:00 - 13:00

Techniczna

Lublin

Krakowskie Przedmieście 39

Wyświetl lokalizację

Email: techniczna@ksiaznica.pl

Telefon: +48 506 689 834

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 14:00

Bajka

Mińsk Mazowiecki

Kościuszki 2

Wyświetl lokalizację

Email: bajka@ksiaznica.pl

Telefon: +48 506 689 819

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 14:00

Wiedza

Morąg

3 Maja 4

Wyświetl lokalizację

Email: wiedza@ksiaznica.pl

Telefon: +48 512 348 903

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

sobota: 9:00 - 13:00

Współczesna

Mrągowo

Ratuszowa 4

Wyświetl lokalizację

Email: wspolczesna@ksiaznica.pl

Telefon: +48 512 348 820

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

sobota: 10:00 - 14:00

Errata

Nidzica

Kościelna 4

Wyświetl lokalizację

Email: errata@ksiaznica.pl

Telefon: +48 512 348 721

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

sobota: 10:00 - 14:00

Akapit

Oborniki

Piłsudskiego 19

Wyświetl lokalizację

Email: akapit@ksiaznica.pl

Telefon: +48 512 951 930

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

sobota: 9:00 - 13:00

Orion

Olsztyn

Jagiellońska 33/82

Wyświetl lokalizację

Email: orion@ksiaznica.pl

Telefon: +48 600 888 268

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 8:00 - 18:00

sobota: 9:00 - 14:00

Logos

Olsztyn

Kołobrzeska 5

Wyświetl lokalizację

Email: logos@ksiaznica.pl

Telefon: +48 601 644 262

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 14:00

Popularna

Ostróda

Czarnieckiego 25

Wyświetl lokalizację

Email: popularna@ksiaznica.pl

Telefon: +48 512 348 311

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 14:00

Lexica

Ostróda

Zamkowa 2

Wyświetl lokalizację

Email: lexica@ksiaznica.pl

Telefon: +48 512 348 242

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 14:00

Impuls

Ostróda

Czarnieckiego 32

Wyświetl lokalizację

Email: impuls@ksiaznica.pl

Telefon: +48 512 349 320

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 14:00

Fenix

Otwock

Andriollego 48/50

Wyświetl lokalizację

Email: fenix@ksiaznica.pl

Telefon: +48 501 709 198

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 14:00

Jedynka

Poznań

Marcinkowskiego 21

Wyświetl lokalizację

Email: jedynka@ksiaznica.pl

Telefon: +48 506 689 808

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 15:00

Pegaz

Przasnysz

Rynek 14

Wyświetl lokalizację

Email: pegaz@ksiaznica.pl

Telefon: +48 512 952 170

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

sobota: 9:00 - 13:00

Świt

Siedlce

Piłsudskiego 6

Wyświetl lokalizację

Email: swit@ksiaznica.pl

Telefon: +48 506 689 856

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 14:00

Zamkowa

Szczecin

Hołdu Pruskiego 8

Wyświetl lokalizację

Email: zamkowa@ksiaznica.pl

Telefon: +48 506 689 861

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 14:00

Fraszka

Szczytno

Polska 1

Wyświetl lokalizację

Email: fraszka@ksiaznica.pl

Telefon: +48 512 348 131

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 14:00

Na Świętokrzyskiej

Warszawa

Świętokrzyska 14

Wyświetl lokalizację

Email: gkt@ksiaznica.pl

Telefon: +48 506 690 060

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Pod Arkadami

Wrocław

Świdnicka 49

Wyświetl lokalizację

Email: podarkadami@ksiaznica.pl

Telefon: +48 506 689 857

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 14:00

Victoria

Zabrze

Wolności 299

Wyświetl lokalizację

Email: victoria@ksiaznica.pl

Telefon: +48 506 689 897

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

sobota: 9:00 - 13:00

Odeon

Giżycko

ul. Warszawska 2

Wyświetl lokalizację

Email: odeon@ksiaznica.pl

Telefon: +48 604 493 784

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9:00 - 20:00

sobota: 9:00 - 20:00

niedziela: 11:00 - 18:00

iPoczytaj

Warszawa

Madalińskiego 4

Wyświetl lokalizację

Email: ipoczytaj@ksiaznica.pl

Telefon: +48 512 269 341

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 20:00

sobota: 10:00 - 17:00

niedziela: 10:00 - 17:00

Atena

Kraków

Bora Komorowskiego 41 (Galeria Serenada)

Wyświetl lokalizację

Email: serenada@ksiaznica.pl

Telefon: +48 505 457 916

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 21:00

sobota: 10:00 - 21:00

niedziela: 10:00 - 20:00

Sandecja

Nowy Sącz

Węgierska 170 lok. 45

Wyświetl lokalizację

Email: sandecja@ksiaznica.pl

Telefon: +48 512 952 045

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 21:00

sobota: 10:00 - 21:00

niedziela: 10:00 - 20:00

Jantar

Ostrołęka

Galeria Bursztynowa ul. Fieldorfa Nila 28

Wyświetl lokalizację

Email: jantar@ksiaznica.pl

Telefon: +48 506 689 844

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 21:00

sobota: 10:00 - 21:00

niedziela: 10:00 - 20:00

Bumerang

Świdnik

Galeria Venus ul. Wyszyńskiego 17

Wyświetl lokalizację

Email: bumerang@ksiaznica.pl

Telefon: +48 506 689 814

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 20:00

sobota: 10:00 - 20:00

niedziela: 11:00 - 18:00

Planeta

Tarnów

CH Zenit ul. Słoneczna 29-33

Wyświetl lokalizację

Email: planeta@ksiaznica.pl

Telefon: +48 506 689 863

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9:00 - 19:00

sobota: 9:00 - 17:00

niedziela: 9:00 - 14:00

Abecadło

Wyszków

ul. Sowińskiego 66

Wyświetl lokalizację

Email: abecadlo@ksiaznica.pl

Telefon: +48 512 349 927

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 14:00

niedziela: 10:00 - 14:00

Sylabus

Warszawa

Górczewska 212/226

Wyświetl lokalizację

Email: sylabus@ksiaznica.pl

Telefon: +48 600 450 058

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00

sobota: 9:00 - 21:00

niedziela: 10:00 - 20:00

Avalon

Kraśnik Stary

ul. Tadeusza Kościuszki 2

Wyświetl lokalizację

Email: avalonstary@ksiaznica.pl

Telefon: +48 607 890 490

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

sobota: 10:00 - 14:00

Avalon Fabryczny

Kraśnik Fabryczny

Niepodległości 31

Wyświetl lokalizację

Email: avalonfabryczny@ksiaznica.pl

Telefon: +48 81 825 5680

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 14:00

Egipska

Warszawa

Egipska 7

Wyświetl lokalizację

Email: egipska@ksiaznica.pl

Telefon: +48 512 951 974

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 14:00

Hermiona

Olecko

plac Wolności 23

Wyświetl lokalizację

Email: hermiona@ksiaznica.pl

Telefon: +48 512 951 838

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

sobota: 9:00 - 14:00

Kropka

Biskupiec

Floriańska 2

Wyświetl lokalizację

Email: kropka@ksiaznica.pl

Telefon: +48 506 689 854

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

sobota: 9:00 - 13:00

Portowa

Gdynia

10 lutego 11 (Galeria Batory)

Wyświetl lokalizację

Email: portowa@ksiaznica.pl

Telefon: +48 512 952 159

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00

sobota: 9:00 - 21:00

niedziela: 11:00 - 20:00

Sonet

Radom

Żeromskiego 27

Wyświetl lokalizację

Email: sonet@ksiaznica.pl

Telefon: +48 500 328 392

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 14:00

Sonet Junior

Radom

plac Konstytucji 3 Maja 5

Wyświetl lokalizację

Email: sonetjunior@ksiaznica.pl

Telefon: +48 797 246 103

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 14:00

Leksykon

Warszawa

Nowy Świat 41

Wyświetl lokalizację

Email: leksykon@ksiaznica.pl

Telefon: +48 501 709 127

Zapraszamy na profil księgarni na FB

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 19:00

sobota: 11:00 - 17:00

Sylabus Nowy

Warszawa

Powstańców Śląskich 126 (Galeria Bemowo)

Wyświetl lokalizację

Email: nowysylabus@ksiaznica.pl

Telefon: +48 780 417 693

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 21:00

sobota: 10:00 - 21:00

niedziela: 10:00 - 20:00

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu