» Kontakt

Kontakt

Kontakt do naszych księgarń >>
Kontakt z działem obsługi klienta >>
Zarząd
Prezes Zarządu / Główny Specjalista ds. handlu i komunikacji z rynkiem - p. Łukasz Okuniewski tel. +48 660 454 797
lukasz.okuniewski@ksiaznica.pl
Wiceprezes Zarządu - p. Jerzy Leszek Okuniewski tel. +48 601 060 151
prezes@ksiaznica.pl
Dyrektor Zarządzający - p. Marianna Okuniewska (prokurent) tel. 89 527 43 34 / +48 602 744 822
marianna@ksiaznica.pl
Sekretariat / Kadry / Administracja
Sekretariat / Kadry / Administracja - p. Joanna Jaranowska tel. +48 602 137 420
sekretariat@ksiaznica.pl
Dział handlowy
Prezes Zarządu / Główny Specjalista ds. handlu i komunikacji z rynkiem - p. Łukasz Okuniewski tel. +48 660 454 797
lukasz.okuniewski@ksiaznica.pl
Menedżer ds. marketingu, rozwoju sprzedaży i nadzoru handlowego - p. Paulina Orkwiszewska tel. +48 512 952 159
paulina.orkwiszewska@ksiaznica.pl
Menedżer ds. zarządzania zapasami towarowymi i sprzedaży instytucjonalnej - p. Hanna Mrozek tel. +48 602 753 607
hania@ksiaznica.pl
Księgowość
Księgowy - p. Mariusz Golon tel. 89 527 32 18 / +48 512 350 190
mariusz.golon@ksiaznica.pl
Księgowa - p. Izabela Łada tel. 89 527 32 18 / +48 512 350 190
izabela.lada@ksiaznica.pl
Księgowa - p. Jolanta Nalecz tel. 89 527 32 18 / +48 512 350 190
jolanta.nalecz@ksiaznica.pl
Dział IT
Główny Informatyk - p. Robert Trzaska tel. 89 527 42 85 / +48 608 305 203
robert@ksiaznica.pl

Przejdź do strony głównej