Strona główna1 » Książki2 » Literatura piękna3 » Literatura kobieca4 » Kobiety wzdychają częściej
Kobiety wzdychają częściej

Kobiety wzdychają częściej

oprawa miękka
Wysyłamy w 48 godzin
Jeżeli myślicie, że bycie mężatką jest proste, to jesteście w błędzie! Zastanawiałyście się kiedyś, jak to jest mieszkać pod jednym dachem z mężem, obłędnie przystojnym wuefistą i byłym narzeczonym? Zuzanna właśnie znalazła się w takiej sytuacji. Gdyby tego było mało, do Jaszczurek przyjeżdża ekipa telewizyjna, by nakręcić film o wypadku, który zdarzył…
zobacz opis

Cena: 26,18 zł

Cena katalogowa: 34,90 zł

Oszczędzasz: 25%

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

Koszty dostawy:

Odbiór w księgarni 0,00 zł
    Paczkomaty od 8,99 zł
    Paczka w Ruchu od 6,69 zł
    Kurier DPD od 12,00 zł
    • Szczegółowy opis
    • Szczegółowe dane
    • Dostawa
    • Recenzje książki (0)
    Jeżeli myślicie, że bycie mężatką jest proste, to jesteście w błędzie! Zastanawiałyście się kiedyś, jak to jest mieszkać pod jednym dachem z mężem, obłędnie przystojnym wuefistą i byłym narzeczonym? Zuzanna właśnie znalazła się w takiej sytuacji. Gdyby tego było mało, do Jaszczurek przyjeżdża ekipa telewizyjna, by nakręcić film o wypadku, który zdarzył się tuż pod jej domem! Zuzanna niespodziewanie zostaje gwiazdą filmową i nie jest tym zachwycona… Kobiety wzdychają częściej to zwariowana i barwna opowieść o tym, że bycie kurą domową niekoniecznie polega na gotowaniu obiadów, sprzątaniu i robieniu prania.
    AutorPrzybyłek Agata
    WydawnictwoCzwarta Strona
    Rok wydania2017
    Liczba stron404
    Wymiary13.5x20.6
    ISBN978-83-7976-583-6

    Ta książka zasługuje na recenzje! Bądź pierwszy!

    Cennik dostawy:
    Odbiór w księgarni Książnicy Polskiej - Zawsze darmowy

    Jeśli zamówione przez Ciebie produkty są dostępne na miejscu w księgarni, zamówienie odbierzesz nawet za 15 minut!

    Paczka w Ruchu
    Płatność przy odbiorzePrzedpłata
    opcja niedostępna6,69 zł
    Kurier (DPD)
    Płatność przy odbiorzePrzedpłata
    14 zł12zł
    Paczkomaty® InPost
    Płatność przy odbiorzePrzedpłata
    10,99zł8,99zł
    Lista punktów darmowego odbioru - sprawdź
    Dostawa za 0 zł MOŻLIWOŚCI ODBIORU KSIĄŻEK ZA DARMO W JEDNEJ Z NASZYCH KSIĘGARŃ
    Inne tytuły z kategorii

    Dear Mrs Bird

    • Wydawca: Picador
    • Dostępność: Dostępny
    A charming, irresistible debut novel set in London during World War II about an adventurous young woman who becomes a secret advice columnist—a warm, funny, and enormously moving story for fans of The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society and…
    30,36 zł
    TANIEJ O 2,64 zł
    szt.Do koszykadodaj do schowka

    Fates and Furies

    Fates and Furies - Groff LaurenEvery story has two sides. Every relationship has two perspectives. And sometimes, it turns out, the key to a great marriage is not its truths but its secrets.AutorzyGroff LaurenWydawnictwoWindmill BooksRok wydania2016Liczba…
    34,78 zł
    TANIEJ O 3,02 zł
    dodaj do schowka

    Wzloty i upadki Super Mamy

    Amy Crane przechodzi kryzys. Sześć miesięcy po urodzeniu dziecka nadal wygląda, jakby była w ciąży. Nie pamięta, kiedy ostatni raz depilowała nogi, ani kiedy miała orgazm. Macierzyństwo przypomniało jej o własnym, niezbyt szczęśliwym dzieciństwie. Do…
    28,08 zł
    TANIEJ O 7,92 zł
    szt.Do koszykadodaj do schowka

    Nie rób mi tego

    Wypadek zmienił życie Anety. Inne środowisko, inne realia i marzenie o odwróceniu biegu wydarzeń, nawet za cenę utraty nowego, udanego związku. W świadomości dziewczyny pozostały sprawy niedokończone, niewyjaśnione i wielka nostalgia. Bo, przecież droga,…
    18,31 zł
    TANIEJ O 1,59 zł
    dodaj do schowka

    Armadale

    Do niemieckiego kurortu Wildbad dociera bardzo chory pacjent, Anglik, wraz z młodą żoną i małym synkiem. Kiedy okazuje się, że nie ma dla niego szans na ratunek, postanawia na łożu śmierci napisać do syna list, w którym opowiada swoje burzliwe losy,…
    30,58 zł
    TANIEJ O 4,37 zł
    dodaj do schowka