I co o mnie powiesz - Bourne Holly

I co o mnie powiesz

oprawa miękka
Wydawca: Zysk i S-ka
Wysyłamy w 24 godziny
Piekielnie zabawna, szczera i wnikliwa analiza miłości, przyjaźni oraz poruszania się po emocjonalnym rollercoasterze życia po trzydziestce Kim do chol*ry jest Tori Bailey? Tori bez dwóch zdań prowadzi w życiowej grze. Jej oparta na własnych przeżyciach bestsellerowa książka zainspirowała miliony kobiet do buntowniczego pokazania wyciągniętego palca…
zobacz opis
fabryka_slow_35_produkt

Cena: 27,31 zł

Cena katalogowa: 36,90 zł

Oszczędzasz: 26%

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

Koszty dostawy:

Odbiór w księgarni 0,00 zł
    Paczkomaty od 8,99 zł
    Paczka w Ruchu od 6,69 zł
    Kurier DPD od 12,00 zł
    • Szczegółowy opis
    • Szczegółowe dane
    • Dostawa
    • Recenzje książki (0)
    Piekielnie zabawna, szczera i wnikliwa analiza miłości, przyjaźni oraz poruszania się po emocjonalnym rollercoasterze życia po trzydziestce Kim do chol*ry jest Tori Bailey? Tori bez dwóch zdań prowadzi w życiowej grze. Jej oparta na własnych przeżyciach bestsellerowa książka zainspirowała miliony kobiet do buntowniczego pokazania wyciągniętego palca środkowego normom społecznym. Do tego Tori jest w idealnym związku. A jednak jej życie to kłamstwo. Wszyscy wokół się pobierają i rodzą im się dzieci, lecz jej chłopak, z którym od lat jest w związku, nie chce nawet słyszeć o zaręczynach. Gdy jej najlepsza przyjaciółka Dee – jedyna osoba, która rozumie całe to dziejące się wokół nich szaleństwo – się zakochuje, nagle Tori doświadcza przerażającego uczucia „życiowego zostania w tyle”. Gdy świat mówi ci, kim masz być, a po trzydziestych urodzinach dochodzi do tego głośno tykający życiowy zegar, trzeba nie lada odwagi, by podążać własną ścieżką. Dla Tori nadszedł czas na wcielenie w życie tego, co do tej pory głosiła. Czy jest na to wystarczająco odważna? „Oryginalna, błyskotliwa i spostrzegawcza. Ostra jak brzytwa książka o przyjaźni, autopercepcji i samooszukiwaniu”. Lucy Diamond, autorka Pewnej nocy we Włoszech „Wyjątkowo dobra! Książka w szczery sposób pokazuje, co to znaczy być kobietą i próbować sprostać stawianym nam oczekiwaniom… Lektura sprawiła mi dużą przyjemność”. Marian Keyes, autorka Trzeciej strony medalu KSIĄŻKA POLECANA W „SARA COX SHOW” I PODCZAS AUDYCJI STACJI BBC „WOMAN'S HOUR” LEKTURA OBOWIĄZKOWA W 2018 ROKU WEDŁUG „STYLIST” KSIĄŻKA 2018 ROKU “RED MAGAZINE”Powyższy opis pochodzi od wydawcy
    AutorBourne Holly
    OprawaMiękka
    WydawcaZysk i S-ka
    Kod kreskowy9788381166065
    Wymiary14.0x20.5cm
    Liczba stron362

    Ta książka zasługuje na recenzje! Bądź pierwszy!

    Cennik dostawy:
    Odbiór w księgarni Książnicy Polskiej - Zawsze darmowy

    Jeśli zamówione przez Ciebie produkty są dostępne na miejscu w księgarni, zamówienie odbierzesz nawet za 15 minut!

    Paczka w Ruchu
    Płatność przy odbiorzePrzedpłata
    opcja niedostępna6,69 zł
    Kurier (DPD)
    Płatność przy odbiorzePrzedpłata
    14 zł12zł
    Paczkomaty® InPost
    Płatność przy odbiorzePrzedpłata
    10,99zł8,99zł
    Lista punktów darmowego odbioru - sprawdź
    Dostawa za 0 zł MOŻLIWOŚCI ODBIORU KSIĄŻEK ZA DARMO W JEDNEJ Z NASZYCH KSIĘGARŃ
    Inne tytuły z kategorii

    Gdy opadły emocje

    Spotkanie po latach może skutkować sporą dawką emocji i zmianą życiowych planów. Marcelina jest mężatką wychowującą nastoletnie bliźnięta. Bywa przytłoczona codziennymi obowiązkami. Od czasu do czasu jej przyjaciółka Magda próbuje to zmienić. Tym razem…
    26,21 zł
    TANIEJ O 3,74 zł
    dodaj do schowka

    Playgroups and Prosecco

    Playgroups and Prosecco - Middleton JoA hilarious and totally relatable book about the adventures of a single mum, for fans of Catastrophe and Motherland. Readers of Why Mummy Drinks, Unmumsy Mum and The Single Mum's Wish List will love this debut novel…
    34,96 zł
    TANIEJ O 3,04 zł
    szt.Do koszykadodaj do schowka

    Niespotykane piękno

    Pod słodkim różem sukni skrywa doświadczenia wojny… a będzie ją czekać kolejna. Pospolitej urody Eleanora Braddock uważa, że nigdy nie wyjdzie za mąż. Jedynym, co nadaje sens jej życiu, jest chęć odnalezienia wdowy po żołnierzu, którego słowa słyszała…
    37,91 zł
    TANIEJ O 11,99 zł
    szt.Do koszykadodaj do schowka

    Hatidże

    Tajemnice Dworu Sułtana Miłosne intrygi i bitwa o władzę. Silne, wpływowe kobiety i mężczyźni podatni na ich urok. Tajemnice i fortele w sułtańskim haremie. To wszystko w wyjątkowej kolekcji tureckich romansów, których papier wartościowy historia się…
    10,56 zł
    TANIEJ O 3,43 zł
    szt.Do koszykadodaj do schowka

    Dom tysiąca nocy

    Dom tysiąca nocy - Wolny MajaPełna południowego temperamentu opowieść o nieoczekiwanym związku dojrzałej kobiety i osiemnastoletniego chłopca. Malwina, niebanalna matka Polka, przyjeżdża do Włoch, by podjąć pracę jako pomoc domowa. Ma nadzieję, że zmiana…
    27,51 zł
    TANIEJ O 2,39 zł
    szt.Do koszykadodaj do schowka